טיולים בעברית ברחבי ארה"ב

המערב המרהיב מקוצר - 7 ימים

משך הטיול: 7 ימים | יציאות בימים: שלישי, כל השנה | קוד הטיול: MW7.SFO | נקודת יציאה: סן פרנסיסקו
 

יום 1 : סן פרנסיסקו - קרוז ביי - גשר שער הזהב- צ'יינה טאון:
את היום כולו נקדיש לאחת הערים היפות בעולם - סן פרנסיסקו, נתחיל לכיוון רציף הדייגים הססגוני ונמשיך בשייט לאורך אחד המפרצים המפורסמים מתחת לגשר הזהב. כאן גם נצפה על האי אלקטרז בו נמצא בית הכלא המפורסם. נחזור לרציף 39 לארוחת צהריים ולאחר מכן נצא לסיור בכל האתרים המפורסמים הכוללים את: גשר הזהב, כיכר היוניון, צ'יינטאון ונוב היל.  נסיים את הטיול בתצפית לילית על העיר, מגשר הזהב.

 

יום 2 : סן פרנסיסקו - יוסמיטי מסלול קיץ: ניסע מזרחה דרך הכפרים של עמק JOAQUIN ומשם לפארק יוסמיטי.  פארק יוסמיטי המשתרע על שטח של 1300 קמ"ר מכיל יערות עם עצים ענקיים, אגמים ומפלי מים הממוקם בסיירה נבדה. נעצור ב"אל קפיטן", מפל הינומת הכלה ובחצי הכיפה על מנת להמשיך בהליכה ממרכז המבקרים לכיוון אחד המפלים הגבוהים ביותר בצפון אמריקה (730 מטר), מפלי יוסמיט.

מסלול חורף: נתחיל את היום בטיול במנטרי - במזח ובCANNARY ROW  לאחר הטיול נדרים לכיוון טירת הרסט, אשר הוקם על ידי איל התקשורת ויליאם רנדולף ונבקר בתוך האחוזה המפורסמת עם כל העתיקות. נבין מדוע אחוזה זו שימשה את העשירים והמפורסמים במאה העשרים. בשעות הערב ניסע דרומה לכיוון לאס וגאס.

 

יום 3   לאס וגאס - STEVENSON RANCH  המסלול היום ייקח אותנו מזרחה דרך המדבר ועמק המוות לבירת ההימורים של העולם - לאס וגאס. נעצור לארוחת צהריים בקניון האאוטלט  BARSTOW  שם ניתן למצוא מותגים כגון

LEVI'S ,NIKE ,REEBOK, RALPH LAUREN ,TIMBERLAND  

ונראה את בתי המלון המדהימים ואת כל הפנטזיות אשר הוקמו בלב המדבר

LUXOR, BELLAGIO ,VENETIAN ,PARIS ,MIRAGE , CAESAR'S PALACE, TREASURE ISLAND ,NEW YORK NEW YORK

נסיים את הערב באחד המופעים או שננסה את מזלנו באחד מבתי הקזינו ומי יודע אולי ישחק לנו המזל

ימים 4-6

 יום 4 : לאס וגאס- סכר ההובר: 
אחרי ארוחת בוקר רגועה נעזוב את לאס וגאס ונצא אל ה"הובר דאם" - הסכר הגדול ביותר בארה"ב. נבין כיצד נבנה סכר אדיר זה ואיך זה השפיע על האזור. בתום הסיור בסכר נחזור ללאס וגאס לאחר צהריים וערב חופשיים, כאן נוכל ליהנות באופן עצמאי משלל אטרקציות ומופעים שיש לעיר המדהימה הזו להציע

 

יום 5 :לאס וגאס –סדונה:

נתחיל את היום בחציית המדבר המואבי לכיוון קולורדו פלאטו ולאורך מסלול 66 ההיסטורי, לפני שנגיע לסדונה הידועה בכינוייה "תכשיט המדבר" והמוכרת כאחד המקומות היפים ביותר בארה"ב. ניסע לאורך הנופים עוצרי הנשימה של ה—OAK  GREEK CANYON שמגיעים לעומק של 610 מ' ועד רצפת העמק. נעצור לצילומים בנופים המרהיבים, בגוון אדום, של הקניון.  ארוחת צהריים בסדונה, שם ניתן להתרשם מאומנות אינדיאנית בחנויות, בבוטיקים ובגלריות.  לאחר ההפסקה ניסע לאזור סובב המדבר ונבקר בקפלה של הצלב הקדוש ונראה את הנופים הפנורמיים של הסלעים האדומים המיוחדים והשונים כגון:
BELLL ROCK, CATHEDRAL ROCK, COURTHOUSE BUTTE

בשעות הצהריים המאוחרות נעזוב את סדונה וניסע ל-  FLAGSTAFF ללינה.

 

יום 6 : סדונה - עמק המונומנט -  HORSESHOE BEND

נתחיל את הבוקר בנסיעה לעמק המונומנטים, או "מוניומנט ואלי", שהינו אחד הסמלים של המערב האמריקאי ואחדמהאתרים המצולמים ביותר בעולם.  המוניומנט ואלי הוא אזור מלא בניגודיות עם חולות בצבע כתום בוהק שנחתכים ע"י השמיים הכחולים וסלעי רוק מרהיבים בגוונים של אדום שנותנים למקום מראה של עולם אחר. הסלעים במקום מתנשאים לגבהים משתנים של עד 304מטרים מעל פני הקרקע על פני שטח עצום שמתפרש במדבר שבין מדינות יוטה ואריזונה. המוניומנט ואלי הוא מאתרי התיירות המפורסמים ביותר באזור זה של ארה"ב והמראות של הסלעים המוזרים, הקקטוסים ודיונות החול מוכרים מאוד לטיילים רבים בעולם. נתחיל את ביקורנו בטיול ג'יפים המודרכים על ידי אינדיאנים משבט הנאוואחו.  הטיול יוביל אותנו אל תוך העמק ושם נחווה את המשמעות של המקום. נעצור לארוחת בר-ב-קיו (הכלול) ולאחר מכן נמשיך לנהר הקולורדו ונבקר את ה HORSESHOE BEND מחזה מרהיב באזור זה. בשעות הצהריים המאוחרות נגיע ל LAKE POWELL ללינה. 

המשך הטיול

יום 7 : קניון אנטילופ - עמק האש - לאס וגאס:
נתחיל את סיורנו במקום בו "המים זורמים דרך הסלעים"  עפ"י הפולקלור של שבט הנוואחו. נסייר בחלקו העליון של הקניון ונראה את הדיונות המדהימות שנוצרו על ידי הרוחות, המים והחול. מילים אינן יכולות לתאר את היצירות הללו שנוצרו על ידי הטבע. בתום הסיור נחזור ללאס וגאס כאשר נבצע עצירה בדרך לארוחת צהריים ולאחר מכן נבקר ב"עמק האש" הקרוי על שם יצירות החול האדומות והמדהימות אשר נוצרו מתנועת הרוח בחול בערך לפני 150 מיליון שנה. הביקור שלנו מתוזמן היטב כך שנוכל לראות את העמק כאשר השמש מאירה עליו באורה הבוהק, הצובע את העמק באדום. (כאשר מזג האוויר מאפשר זאת(.

 

מחירים:

לאדם בחדר זוגי 1278 $
לאדם בחדר יחיד 1679 $
לאדם בחדר לשלושה 1206 $
לאדם בחדר לארבעה 1206 $
ילד (2-14) 1094 $
 
המחיר כולל: סיורים באתרים כפי שצויינו במסלול.

מטען: תיק יד אחד בלבד לכל נוסע. מזוודות ניתן לאפסן בבתי המלון.

הסעות: הלוך ושוב מנקודת המפגש וחזרה. ההסעות בוואנים, מיניבוסים או אוטובוסים בהתאם למספר המשתתפים.

הדרכה: ע"י מדריך מקומי דובר עברית, אנגלית, איטלקית, צרפתית, ספרדית, גרמנית ופורטוגזית.

הטיול מתופעל רק בשתי שפות במקביל.

דמי כניסה: לאתרים ולפארקים שצויינו בגוף המסלול.

ארוחות: הטיול כולל 6 ארוחות בוקר.

לינה: 6 לילות במלונות בדרגת תיירות טובה. Public Library

נקודת מפגש: 100Public Larkin Street, San Francisco, CA

מפגש שעת: 08:30 AM

המחיר אינו כולל: כל מה שאינו מוזכר במחיר כולל

דמי ביטול: 0-3 ימים לפני היציאה - %100 דמי ביטול

 

הטיול מופעל ובאחריות AMADEO TRAVEL SOLUTIONS החברה רשאית לשנות מחירים עקב שינוי בתעריפים ו/או בשער החליפין, מחיר הטיול העדכני יינתן בעת אישור ההזמנה.

מחירים

מחיר
החל מ $1278
להזמנות ופרטים נוספים חייגו
03-6213500
צרו קשר לקבלת פרטים נוספים