טיולים בעברית ברחבי ארה"ב

לאס וגאס, סדונה ועמק מוניומנט - 5 ימים

 
יום 1 :לוס אנג'לס - לאס וגאס
המסלול היום הינו מזרחה דרך המדבר ו"עמק המוות" והגעה לבירת ההימורים של העולם - לאס וגאס. נעצור לארוחת צהריים באאוטלט בנבדה המלא במותגים כגון:  TIMBERLAND ,NIKE, REEBOK ,LEVI'S ועוד.... בערב נטייל בלאס וגאס ונראה את בתי המלון המדהימים ואת כל הפנטזיות אשר הוקמו בלב המדבר - LUXOR ,BELLAGIO ,VENETIAN ,PARIS ,MIRAGE ,CAESAR'S PALAC,  TREASURE ISLAND ,NEW YORK NEW YORK ועוד... נסיים את הערב באחד המופעים או שננסה את מזלנו באחד מבתי הקזינו ומי יודע אולי ישחק לנו המזל.
 
יום 2 :לאס וגאס - סכר ההובר 
אחרי ארוחת בוקר רגועה נעזוב את לאס וגאס ונצא אל ה"הובר דאם" - הסכר הגדול ביותר בארה"ב. נבין כיצד נבנה סכר אדיר זה ואיך זה השפיע על האזור. בתום הסיור בסכר נחזור ללאס וגאס לאחר צהריים וערב חופשיים, כאן נוכל להינות באופן עצמאי משלל אטרקציות ומופעים שיש לעיר המדהימה הזו להציע.

יום 3 :לאס וגאס - סדונה
נתחיל את היום בחציית המדבר המואבי לכיוון קולורדו פלאטו ולאורך מסלול 66 ההיסטורי, לפני שנגיע לסדונה הידועה בכינוייה "תכשיט המדבר" והמוכרת כאחד המקומות היפים ביותר בארה"ב. ניסע לאורך הנופים עוצרי הנשימה של ה-Oak Creek Canyon שמגיעים לעומק של 610 מ' ועד רצפת העמק. נעצור לצילומים בנופים המרהיבים, בגוון אדום, של הקניון. ארוחת צהריים בסדונה, שם ניתן להתרשם מאומנות אינדיאנית בחנויות, בבוטיקים ובגלריות. לאחר ההפסקה ניסע לאזור סובב המדבר ונבקר בקפלה של הצלב הקדוש ונראה את הנופים הפנורמיים של. הסלעים האדומים המיוחדים והשונים כגון: BELL ROCK, CATHEDRAL ROCK ,COURTHOUSE BUTTE בשעות הצהריים המאוחרות נעזוב את סדונה וניסע ל-FLAGSTAFF ללינה.

המשך מסלול

יום 4: סדונה - עמק המונומנט - HORSESHOE BEND

נתחיל את הבוקר בנסיעה לעמק המונומנטים, או "מוניומנט ואלי", שהינו אחד הסמלים של המערב האמריקאי ואחד מהאתרים המצולמים ביותר בעולם. המוניומנט ואלי הוא אזור מלא בניגודיות עם חולות בצבע כתום בוהק שנחתכים ע"י השמיים הכחולים וסלעי רוק מרהיבים בגוונים של אדום שנותנים למקום מראה של עולם אחר. הסלעים במקום מתנשאים לגבהים משתנים של עד 304 מטרים מעל פני הקרקע על פני שטח עצום שמתפרש במדבר שבין מדינות יוטה ואריזונה. המוניומנט ואלי הוא מאתרי התיירות המפורסמים ביותר באזור זה של ארה"ב והמראות של הסלעים המוזרים, הקקטוסים ודיונות החול מוכרים מאוד לטיילים רבים בעולם. נתחיל את ביקורנו בטיול ג'יפים המודרכים על ידי אינדיאנים משבט הנאוואחו. הטיול יוביל אותנו אל תוך העמק ושם נחווה את המשמעות של המקום. נעצור לארוחת בר-ב-קיו )הכלול( ולאחר מכן נמשיך לנהר הקולורדו ונבקר את ה-BEND HORSESHOE מחזה מרהיב באזור זה. בשעות הצהריים המאוחרות נגיע ל-LAKE POWELL ללינה.

 

יום 5: קניון אנטילופ- עמק האש- לאס וגאס

נתחיל את סיורנו במקום בו "המים זורמים דרך הסלעים" עפ"י הפולקלור של שבט הנוואחו. נסייר בחלקו העליון של הקניון ונראה את הדיונות המדהימות שנוצרו על ידי הרוחות, המים והחול. מילים אינן יכולות לתאר את היצירות הללו שנוצרו על ידי הטבע. בתום הסיור נחזור ללאס וגאס כאשר נבצע עצירה בדרך לארוחת צהריים ולאחר מכן נבקר ב"עמק האש" הקרוי על שם יצירות החול האדומות והמדהימות אשר נוצרו מתנועת הרוח בחול בערך לפני 150 מיליון שנה. הביקור שלנו מתוזמן היטב כך שנוכל לראות את העמק כאשר השמש מאירה עליו באורה הבוהק, הצובע את העמק באדום (כאשר מזג האוויר מאפשר זאת).

תנאים

משך הטיול: 5 ימים

יציאות בימים: חמישי, כל השנה

קוד: הטיול LAX.LSM 

נקודת יציאה: לוס אנג'לס

 

מחירים:

לאדם בחדר יחיד 1154 $ 

לאדם בחדר לשלושה 837 $

לאדם בחדר לארבעה 837 $

ילד 2-14 $755 

 

המחיר כולל: סיורים באתרים כפי שצויינו במסלול.

מטען: תיק יד אחד בלבד לכל נוסע. מזוודות ניתן לאפסן בבתי המלון.

הסעות: הלוך ושוב מנקודת המפגש וחזרה. ההסעות בוואנים, מיניבוסים או אוטובוסים בהתאם למספר המשתתפים. הדרכה ע"י מדריך מקומי דובר עברית, אנגלית, איטלקית, צרפתית, ספרדית, גרמנית ופורטוגזית. הטיול מתופעל רק בשתי שפות במקביל.

דמי כניסה: לאתרים ולפארקים שצויינו בגוף המסלול.

ארוחות: הטיול כולל 4 ארוחות בוקר.

לינה: 4 לילות במלונות בדרגת תיירות טובה.

נקודות מפגש:
 
Entrane to Starbucks Coffee Shop Farmers Market Corner of Fairfax Blv and 3rd St 
שעת מפגש: 06:30 AM
 
 
4Point Sheraton Culver City Hotel, 5990 Green Valley, Circle Culver City in the Lobby of the hotel  
שעת מפגש: 07:00 AM
 

המחיר אינו כולל: כל מה שאינו מוזכר במחיר כולל. 

דמי ביטול: 0-3 ימים לפני היציאה - %100 דמי ביטול.

 

הטיול מופעל ובאחריות SOLUTIONS TRAVEL AMADEO  החברה רשאית לשנות מחירים עקב שינוי בתעריפים ו/או בשער החליפין, מחיר הטיול העדכני יינתן בעת אישור ההזמנה.

מחירים

מחיר
החל מ $894
להזמנות ופרטים נוספים חייגו
03-6213500
צרו קשר לקבלת פרטים נוספים