טיולים בעברית ברחבי ארה"ב

המזרח המושלם ניו יורק וושינגטון ניו ג'רזי טורונטו

יום 1 :ניו יורק - פילדלפיה - כת האמיש

יום עמוס חוויות לפנינו. את היום נתחיל בנסיעה מניו יורק אל עיר פילדלפיה שם נבקר ב"מסדרון החרות" -פארק הממחיש את חשיבותה של פילדלפיה בעצמאות האמריקאית. נצפה באולם בו הוכרזה העצמאות האמריקאית בארבעה ביולי 1776 ,נראה את פעמון החרות ונשמע אודותיו. משם נעשה דרכנו לחבל לנקסטר בו חיים בני כת האמיש ללא חשמל, מים זורמים, טלפון, רכב או כל אמצעי טכנולוגי אחר. כת מיוחדת זו חיה למעשה כמו לפני 300 שנה ועדיין שורדת בעולמנו. בהגיענו לחבל לנקסטר נעצור לביקור בעיירה אינטרקורס בה נצא לרכיבה בכרכרה של בני המקום ונסייר באזור מגוריהם.

 

יום 2: וושינגטון

נתחיל את היום בביקור במצבת הזיכרון של תומס ג'פרסון הממוקם ליד TIDAL BASIN והמוקף בפריחת עצי הדובדבן היפניים המפורסמים. נבקר בבית העלמין ארלינגטון נחזה בחילופי המשמר וכן נראה את הקברים של משפ' קנדי.  העצירה הבאה תהיה בגבעת הקפיטול. נראה את בניין הקפיטול ואת הבית הלבן על מנת להבין את המהות של הממשל בארה"ב. נמשיך למוזיאון האוויר והחלל לפני שנבקר במרכז לינקולן, מרטין לותר קינג ואת מצבות הזכרון של קוריאה וויטנאם. בשעות המאוחרות של אחר הצהריים נצא מזרחה לכיוון ניו־ג'רזי.

 

יום 3: ניו־גרז'י - מפלי הניאגרה 
הבוקר נפרד מהתפוח הגדול לכיוון צפון ונחלוף על פני Delaware Water Gap -ל  Watkins Glen State Park  הממוקם בלב אזור ה FINGER LAKES .  נהלך דרך WATKINS GKAN CANYON ונבקר במפלים המרהיבים ונמשיך לכיוון מפלי הניאגרה 
כאשר נחלוף על פני ה- SENECA LAKE ונגיע בשעות אחר הצהריים המאוחרות.  נסייר בצד האמריקאי של מפלי הניאגרה כולל המפלים האמריקאים LUNA ISLAND ,GOAT ISLAND .  נחווה את עצמת המפלים מעל ספינת "עלמת הערפל". בלילה נחזה בתצוגת האורות הצבעונית על המפלים.
 
יום 4 :מפלי הניאגרה - טורונטו - אלף האיים
נתחיל את היום במפלי HORSE SHOE FALLS ונמשיך את ביקורנו על האגם בעיירה הציורית של ניאגרה. נמשיך לטורונטו, הבירה הפיננסית של קנדה. נבקר בפארק HTO ,ב-BROOKFIELD PLACE ביתו של מועדון ההוקי, בית העירייה ובאזור בתי הזיקוק ההיסטוריים.
 

המשך מסלול

יום 5: אלף האיים - ניו יורק
נתחיל את היום בהפלגה דרך אלף האיים המדהימים לאורך נהר סנט לורנס, אשר נווטה לפני 500 שנים על ידי החוקר ג'ק קרטייר. נראה את הבתים של העשירים והמפורסמים הבנויים על איים פרטיים כמו למשל BOLDT CASTLE, HEART ISLAND  בצהריים, נדרים לכיוון מדינת ניו-יורק. בדרך נהנה מקניות באחד ממרכזי העודפים הגדולים, שם נוכל למצוא מציאות ומותגים במחירים מופחתים.
 

תנאים

משך הטיול: 5 ימים

יציאות: בימים רביעי, אפריל-אוקטובר

קוד הטיול: NYC.EC5R

נקודת יציאה: ניו יורק

 

מחירים:

לאדם בחדר יחיד 1000 $

לאדם בחדר לשלושה 778 $

לאדם בחדר לארבעה 778 $

ילד (2-14) $755

 

המחיר כולל: סיורים באתרים כפי שצויינו במסלול.

 

מטען: תיק יד אחד בלבד לכל נוסע. מזוודות ניתן לאפסן בבתי המלון.

 

הסעות: הלוך ושוב מנקודת המפגש וחזרה. ההסעות בוואנים, מיניבוסים או אוטובוסים בהתאם למספר המשתתפים.

 

הדרכה: ע"י מדריך מקומי דובר עברית, אנגלית, איטלקית, צרפתית, ספרדית, גרמנית ופורטוגזית. הטיול מתופעל רק בשתי שפות במקביל.

 

דמי כניסה: לאתרים ולפארקים שצויינו בגוף המסלול.

 

ארוחות: הטיול כולל 4 ארוחות בוקר.

 

לינה: 4 לילות במלונות בדרגת תיירות טובה.

 

נקודת מפגש: 777 8th Ave, at the Gray Line Visitors Center  

 

שעת מפגש: 07:00 AM
בעת אישרור הטיול מול הספק ניתן לבקש נקודות איסוף נוספות מקווינס או ברוקלין. כתובת נקודת האיסוף תינתן ע"י הספק. 

 

המחיר אינו כולל: כל מה שאינו מוזכר במחיר כולל.

 

דמי ביטול: 0-3 ימים לפני היציאה - %100 דמי ביטול

 

הטיול מופעל ובאחריות SOLUTIONS TRAVEL AMADEO 

החברה רשאית לשנות מחירים עקב שינוי בתעריפים ו/או בשער החליפין, מחיר הטיול העדכני יינתן בעת אישור ההזמנה.

מחירים

מחיר
החל מ $790
להזמנות ופרטים נוספים חייגו
03-6213500
צרו קשר לקבלת פרטים נוספים