• למכירה החל מ 15.1.2019

חדש! טסים למזרח הרחוק ודרום אפריקה

אל על ממשיכה להרחיב עבורכם את האפשרויות לרכישת כרטיסי טיסה במחלקת תיירים. אחרי שהציגה את המודל החדש לטיסות לאירופה, אל על מאפשרת לכם כעת לטוס במחירים נוחים ואטרקטיביים גם ליעדי המזרח הרחוק ולדרום אפריקה. 
 
מתכננים חופשה משפחתית, טיסה למטרת עסקים או חופשה רומנטית בניחוח אסייתי​? הרכיבו לעצמכם את חבילת הטיסה שלכם – ותשלמו על המרכיבים בחבילת הטיסה בה אתם מעוניינים.
 
לנוחיותכם שלושה סוגי כרטיסים המאפשרים לכם לבחור את המוצר הנוח והמשתלם ביותר עבורכם, בהתאם להעדפותיכם. הכרטיסים המוצעים הם: Flex, Classic, Lite ולכל אחד יתרונות ייחודיים. 
 
כרטיס Lite מיועד לכל מי שמחפש טיסה במחיר מוזל. מדובר במוצר בסיס ואליו ניתן לצרף שירותים נוספים בתשלום דוגמת האפשרות לבחור מושב או לשלוח מזוודה לבטן המטוס. רכשתם כרטיס Lite? תוכלו לעלות למטוס עם כבודת יד אישית, תיק יד (עד 8 ק"ג) וליהנות מארוחה חמה. כרטיס זה ניתן לשינוי בתוספת תשלום דמי שינוי ודמי טיפול, וללא אפשרות ביטול ברוב המקרים.
 
הכרטיס הבא, Classic, הינו כפי ששמו מרמז – הכרטיס הקלאסי והמוכר לכם, שמבטיח לכם טיסה בראש שקט. מעדיפים לטוס עם מזוודה ומקום שנבחר מראש? זה הכרטיס עבורכם. רכשתם כרטיס Classic? אתם זכאים לעלות למטוס עם כבודת יד אישית, תיק יד (עד 8 ק"ג) ולשלוח מזוודה אחת (עד 23 ק"ג) לבטן המטוס; כמו כן, תיהנו מארוחה חמה ומהאפשרות לבחור מושב ללא תשלום (למעט מושבי תיירים פלוס ומושבים מועדפים, בהם ניתן לבחור בתשלום נוסף). בנוסף, כרטיס זה מאפשר ביטול בתוספת דמי ביטול או שינוי בתוספת דמי שינוי ודמי טיפול.
 
הכרטיס השלישי, Flex, מציע את מירב הגמישות: שינוי של כרטיס הטיסה בתוספת דמי טיפול בלבד. ביטול טיסה בכרטיסים במחלקות הגבוהות ללא עלות, ובשאר המחלקות בתשלום דמי ביטול מופחתים. כמו כן, בחירת מושב מורחבת ללא עלות (כולל מושבי תיירים פלוס ומושבים מועדפים, בכפוף לזמינות). בחרתם בכרטיס Flex? תוכלו לעלות למטוס עם כבודת יד אישית, לשלוח שני תיקי יד (עד 12 ק"ג לשני תיקי היד יחדיו), לבצע צ'ק אין בדלפקים ייעודיים (מת"א בלבד)​, לשלוח שתי מזוודות לבטן המטוס (עד 23 ק"ג לכל אחת), ליהנות מקדימות בעליה למטוס ומארוחה חמה במהלך הטיסה.
 
כעת, כשכל האפשרויות מונחות לפניכם, כל שנותר הוא להרכיב את חבילת הטיסה המשתלמת והמתאימה ביותר לצרכים שלכם.* 
 
רוצים לצמצם עלויות כבודה ע"י שילוב בין סוגי הכרטיסים?​ ראו כיצד זה עובד: קחו למשל את תאילנד – יעד מושלם למשפחות בזכות איים פוטוגניים, חופים משגעים, קולינריה נהדרת ושלל אטרקציות לכל הגילאים​ ​עם מגוון הכרטיסים החדש, משפחה של ארבע נפשות לדוגמא יכולה לרכוש שני כרטיסי Lite לילדים עם תוספת הושבה ושני כרטיסי Classic להורים וכך ליהנות מחיסכון בעלות הכבודה בחופשה המשפחתית. 
 
טסתם Lite לחוויית שופינג בבייג'ין? חרשתם את הקניונים והשווקים והעמסתם מזוודות חדשות בכל טוב? את הטיסה חזרה הביתה משתלם לעשות בדרך הקלאסית והמוכרת באמצעות כרטיס Classic שבו המזוודה ובחירת המושב כבר כלולה במחיר.
 
טיסות הן חלק משגרת החיים שלכם ואתם מעוניינים ליהנות בנוסף מנוחות וגמישות בכרטיס? המודל החדש ליעדי המזרח הרחוק ודרום אפריקה מציע פתרון אידא​לי גם לכם - לקוחותינו העסקיים העושים עסקים במזרח הרחוק או ביוהנסבורג. בחרו בכרטיס Flex ותוכלו ליהנות מטיסה בשעות המותאמות לפעילות העסקים ומחוויית טיסה יוקרתית.
 
*בכרטיס טיסה המורכב ממקטעי טיסה עם כרטיסים מסוגים שונים (למשל, הלוך Lite וחזור Classic), יחולו על כל מקטעי הטיסה תנאי הביטול והשינוי המחמירים יותר מבין הכרטיסים השונים.​​

V- כלול במחיר כרטיס הטיסה.
X- לא כלול במחיר כרטיס הטיסה ואינו זמין לרכישה במסגרת סוג הכרטיס.
$ - שירותים נוספים בתשלום כפי שיפורסם באתר אל על.

מכירת הכרטיסים במודל החדש ליעדי המזרח הרחוק ודרא"פ תחל ב-15.1.2019 לטיסות הממריאות החל מ-01.04.2019​
​​​ כבודה – העלאת תיק יד למטוס בכפוף לזמינות מקום. מדיניות כבודת היד הינה בכפוף לתנאים המפורטים באתר אל על.
 
​​ בחירת הושבה – הזכאות לבחירת כל סוג מושב עשויה להשתנות בהתאם לזמינות המושבים בטיסה שנבחרה ו/או סוג הכרטיס ובהתאם לתצורת המטוס. פירוט מקום המושב ובחירתו הינה בעת ההזמנה. בכרטיס מסוג Classic בחירת הושבה למעט מושבי תיירים פלוס ומושבים מועדפים, בהם ניתן לבחור בתוספת תשלום.
 
​​​ניתן לבצע שינויים רק על ידי סוכן נסיעות או מוקד השירות הטלפוני של אל על בהתאם לגורם ממנו נרכש הכרטיס ובכפוף לכל דין. שינויים בכרטיס הטיסה כרוכים בתשלום נוסף של דמי טיפול במוקד/משרדי אל על בסך של $50 לנוסע ו-$15 לתינוק. שינוי כרטיס הטיסה עשוי להיות מלווה בתשלום ההפרש בין מחיר הכרטיס המקורי למחיר הכרטיס החדש, אשר ייגבה בנוסף לדמי השינוי ודמי הטיפול (אם התוכנית מאפשרת שינויים). 
 
​​ביטול כרטיס יבוצע רק על ידי סוכן נסיעות או מוקד השירות הטלפוני של אל על, בהתאם לגורם ממנו נרכש הכרטיס ובכפוף לכל דין, לרבות חוק הגנת הצרכן. כרטיס Lite ניתן לביטול בתוספת תשלום כאשר נקודת המוצא מדרום אפריקה בלבד .​
 
-מובהר כי התנאים המלאים של הכרטיסים הרלוונטיים יהיו כפופים לתנאים הסופיים, כפי שיופיעו בעת רכישת כרטיס הטיסה. 
 
- אל על שומרת לעצמה את הזכות לשנות את תעריפי הכבודה וההושבה מעת לעת