טיול מאורגן לוייטנאם קמבודיה 20 יום

טיול מאורגן וייטנאם קמבודיה 20 יום

חצי פנסיון -ימי סיור מלאים-כולל ביקור ייחודי בדוי הונג-בילויים בערבים-בתי מלון איכותיים -ללא סיורי בחירה-קבוצות של עד 35 איש.
 

מסלול הטיול

ימים 1-2- טיסה מנתב"ג - נחיתה בבנגקוק - טיסה להאנוי 
ניפגש בנמל התעופה בן גוריון ונטוס בטיסת לילה של אל על לבנגקוק ומשם טיסת המשך להאנוי בירת ווייטנאם. נחיתה בהאנוי בשעות אחה"צ לאחר התארגנות, נערוך סיור פנורמי קצר בעיר ונגיע למלוננו. ארוחת ערב.
 
יום 3 -העיר התחתית - מוזיאון ומאוזוליאום הו צ'י מין - ריקשות ברובע העתיק 
הבוקר נתחיל את סיורנו בעיר התחתית של האנוי. נבקר במוזיאון ובמאוזוליאום של הו צ'י מין, 
אבי האומה הווייטנאמית,  נמשיך לביקר בפגודת העמוד האחד ובמקדש קואן ת'אן. 
בשעות אחה"צ נבקר באגם אוהם קאין ונראה את פגודת נגוק סון (מקדש הר ג'ייד), אחד המקומות הציוריים והשלווים בהאנוי. בהמשך, נערוך סיור ריקשות ברובע העתיק של העיר ונצפה במופע בובות המים המסורתי לפי המיתולוגיה הווייטנאמית. לינה במלון בהאנוי. ארוחת ערב.
 
יום 4 - האנוי - כפר קאט קאט - עיירת הנופש סאפא
הבוקר ניסע דרך נופים אל עיירת הנופש הצפונית סאפא. עם ההגעה, נבקר בכפר קאט קאט ונתרשם מחיי השבטים המקומיים. לאחר מכן נגיע לבית המלון בסאפא. ארוחת ערב.
 
יום 5 - סאפא - ביקור בכפר טא וואן - הר האם רונג - גני אורכידיאה
לאחר ארוחת הבוקר, נצא ליום סיור באזור שבטי ההרים המאכלסים את המקום לאו צ'אי ובכפר טא וואן ונתרשם מחיים האתניים של המקומיים. נבקר בהרי האם רונג לראות ולהתרשם מגני האורכידיאה. בתום הביקור, נחזור למלון בסאפא. ארוחת ערב.
 
יום 6 - סאפא - שוק באק הא - האנוי
היום נבקר באחד השווקים הצבעוניים והמרשימים שאליו מגיעים הכפריים לשם החלפת סחורות, סחר בבהמות, מכירה וקנייה של מוצרי יסוד, מקום מפגש לשידוכים ומפגשי מכרים ובני משפחה. אחה"צ, נצא לחוות את חיי היום יום של שבטי ההרים. נראה את הלבוש המסורתי של שבטי המונג, זאי, ועוד.לאחר הביקור המרשים, נחזור להאנוי לינה. ארוחת ערב.
 
יום 7 - האנוי - מקדש נין בין - שייט סירות למערות קארסט - מפרץ הא לונג
לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לבקר באזור נין בין, נבקר במקדשים שהוקדשו לשני המלכים הוייטנאמיים בהואה לו. נערוך שייט בסירות למערות הקארסט המדהימות ביופיים. לאחר הביקור, ניסע למפרץ הא לונג המוכר על ידי אונסק"ו ומהווה את אחת האטרקציות המרשימות והחשובות של ווייטנאם. ההגעה, ניסע לבית המלון בהא לונג. ארוחת ערב.
 
יום 8 - שייט במפרץ הא לונג - א. צהריים על הספינה - חזרה להאנוי
לאחר ארוחת הבוקר נצא לשייט באחד המפרצים ושכיות החמדה של ווייטנאם - הא לונג, מפרץ הדרקון. נתרשם מסלעי הקארסט העולים מתוך הים, מהגבעות המרשימות ומהשלווה האופפת את המפרץ השקט. נחווה ארוחת מאכלי ים ולאחר מכן נחזור לבית המלון בהאנוי ללינה. ארוחת ערב.
 
יום 9 - האנוי - טיסה לדא נאנג - ביקור במוזיאון צ'אם - נסיעה להוי אן
לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לשדה התעופה לטיסה לדא נאנג. עם הנחיתה, נצא לביקור במוזיאון הארכיאולוגי של ממלכת צ'אם העתיקה. לאחר מכן, ניסע לעיירה העתיקה הוי אן. נבקר באתרי העיר השונים ובחלקו העתיק. נחצה את הגשר היפני, נתרשם ממוזיאון הקרמיקה ונבקר 
באחד הבתים העתיקים. לאחר ארוחת הערב נגיע ללינה בבית המלון בהוי אן. 
 
יום 10 - הוי אן - העיר העתיקה - דונג הוי
הבוקר נמשיך את הביקור באזור העתיק של הוי אן. לאחר מכן נשים פעמינו לעיר החוף דונג הוי השוכנת על שפת ים סין הדרומי ובירת מחוז קואנג, מצפון לעיר נמצא אתר המורשת העולמית והפארק הלאומי פהונג נהא-קה באנג. לעת ערב, נגיע למלוננו בעיר. ארוחת ערב.
 
יום 11 - ביקור במערות הקארסט פונג נהא ות'יאן דואונג
לאחר ארוחת הבוקר, נצא לשייט במערת הנטיפים פונג נהא, מערת קארסט, הידועה מהארוכות בעולם, המוכרת על ידי אונסק"ו. נמשיך למערת נטיפים נוספת ומיוחדת, ת'יאן דואונג המכונה מערת "גן העדן" שרק לאחרונה נפתחה לציבור. נחזור העירה לארוחת ערב ולבית המלון בדונג הוי
 
יום 12 - דונג הוי - העיר הו צ'י מין (סייגון) סיור באתרי העיר
לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לשדה התעופה לטיסה לעיר על שמו של אבי האומה הווייטנאמית; הו צ'י מין. נבקר במוזיאון המלחמה, נראה את ארמון האיחוד, כנסיית נוטר דאם המפורסמת, נבקר בבית הדואר המרכזי ונמשיך לרובע הסיני לביקור בפגודת ת'יאן האו המשמשת את תושבי הרובע. לאחר שנאכל ארוחת ערב, נגיע לבית המלון ללינה בעיר הו צ'י מין   
 
יום 13 -  אזור תאי נין - כנסיית קאו דאי - מחילות הוייטקונג בקו צ'י 
הבוקר נשים פעמינו אל אזור דלתת נהר המקונג ונבקר בכנסיית קאו דאי המרשימה המייצגת את אמונות הדת בעולם והמטיפה לאחדות ושלום בין הדתות השונות. זו הכנסייה הראשית של הקאו דאי. נחווה את הטקס היומי הנערך בצהרי היום ולאחר מכן ניסע לקו צ'י שבו נמצאות מחילות לוחמי הוייטקונג אשר שימשו את הוייטנאמיים כנגד האמריקאים שפלשו לוייטנאם וגרמו להרס ולהרג רב. לאחר הביקור ניסע חזרה לעיר ללינה. ארוחת ערב.
 
יום 14 - סייגון - וין לונג - השוק הצף - קאן ת'ו
עם בוקר, ניסע אל וין לונג שבדלתת המקונג לשייט אל השוק הצף המרשים שאליו מגיעים כל בוקר הכפריים עם התוצרת החקלאית ומציעים את מרכולתם. נמשיך לביקור במפעל האריחים המקומי, נבקר בחוות פירות אקזוטיים ונאזין לקונצרט מקומי. לאחר מכן, ניסע לעיר קאן ת'ו ולינה. ארוחת ערב.
 
יום 15 - קאן ת'ו - שייט לקאי ראנג - הר סאם - מקדש סיני וחמרי - צ'או דוק
לאחר ארוחת הבוקר נשוט לקאי ראנג, השוק הצף. לאחר מכן, נגיע לאזור הר סאם שלמרגלותיו שפע חנויות של תוצרת מקומית, מבחר דגים מיובשים, מקדשים מקומיים שבאחד מהם נבקר ונראה את העולים לרגל הבאים להעלות מנחה ותפילה. נמשיך בנסיעה לצ'או דוק.
נגיע למלוננו. ארוחת ערב.
 
יום 16 - צ'או דוק - שייט על נהר המקונג - פנום פן - הארמון המלכותי
הבוקר נשוט על נהר המקונג בסירה מהירה מצ'או דוק לעבר פנום פן ,עיר הבירה הקמבודית. במהלך השייט נתרשם מהשפע והעוצמה של אחד הנהרות הארוכים והשופעים בדרום מזרח אסיה.
נעבור בנקודות ביקורת הגבולות עד שנגיע לפנום פן, בירת קמבודיה. כאן נבקר בארמון המלכותי, בפגודת הכסף, המוזיאון הלאומי ולקראת ערב, נגיע לבית המלון בפנום פן ללינה. ארוחת ערב.
 
יום 17 - פנום פן - שוק העכבישים - סיאם ריפ - ביקור באתרי העיר
היום נכיר את אתריה של קמבודיה. נבקר בשוק העכבישים המיוחד הכולל מגוון רב ומעניין של סוגי עכבישים המשמשים למאכל המקומיים והמטבח הקמבודי. נראה את הגשר העתיק בפאמפונג קדאי ונמשיך לסיאם ריפ . נבקר באתריה המרכזיים ככול שיותיר הזמן. נגיע לבית המלון ללינה בסיאם ריפ. ארוחת ערב.
 
יום 18 - אנגקור ת'ום - מקדש באיון - באפון - בימת המלך המצורע  
לאחר ארוחת הבוקר ניסע לבקר בעיר וסביבתה המהווה מוזיאון ארכיאולוגי מרשים, בירת אימפריית החמר ששלטה בקמבודיה מהמאה השמינית עד שלהי המאה ה-15. נבקר במקדשים השונים, ביניהם נבקר במקדש אנגקור ת'ום ,אתר ארכיאולוגי מיוחד במינו ונחשב כבירת החמר מהתקופה הקדומה, המקדש הגדול של אנגקור ואט, המקדש המפורסם באיון בו נראה את פסלי הראש העצומים. מרפסת הפילים, מרפסת המלך המצורע, נמשיך ונראה את מקדש טא-פרום המכוסה בשורשי העצים הענקיים. נסיים בארוחת ערב עשירה ומופע ריקוד מסורתי על פי המיתולוגיה הקמבודית המתאר את המחול השמיימי. חזרה לבית המלון בסיאם ריפ. ארוחת ערב.
 
ימים 20-19 - סיאם ריפ - MBK בנגקוק וחזרה לארץ
הבוקר, נחל את מסענו לכיוון בנגקוק. בדרכנו נבקר בכפר סיסופון ונתרשם מאורח חייהם של אנשי המקום. נמשיך בנסיעה לתאילנד ונגיע לביקור באחד מהקניונים הגדולים של בנגקוק MBK. זמן חופשי לקניות. לאחר מכן, נצא לנמל התעופה שם נעלה לטיסתנו הישירה חזרה ארצה. נחיתה בישראל ביום ה 20. ננחת בתל אביב, מלאי חוויות ורשמים מטיול מיוחד ומדהים.
טיולים מאורגנים הונג קונג

טיול מאורגן לוייטנאם קמבודיה

27.11 - 05.12
וייטנאם הקלאסית
7  לילות חצי פנסיון
טיולים מאורגנים