טיול מאורגן להודו ונפאל - 15 יום

טיול להודו ונפאל

חצי פנסיון * ימי סיור מלאים * בילויים בערבים * בתי מלון איכותיים * ללא סיורי בחירה * קבוצה של עד 25 איש.

 

מסלול הטיול

ימים 1/2. ת"א, דלהי, העיר העתיקה 
ניפגש בנתב"ג לקראת הטיסה דרך יעד ביניים לדלהי. לאחר הנחיתה בשעות הבוקר המוקדמות של היום השני ההתארגנות בשדה התעופה, נזכה ל"קבלת פנים" הודית ואחריה ניסע להתרעננות קלה במלון. לאחר מכן נצא לסיור בעיר הענק המשלבת ישן וחדש: נצפה במצודה האדומה, ונבקר במסגד יום השישי שלידה. נצא למסע ריקשות בשווקי העיר הססגוניים, ולא נפסח על ה"ראג' גהאט", אתר הזכרון למהטמה גנדי, אבי הודו העצמאית, ובו נשרפה גופתו לאחר מותו. מכאן נמשיך לקברו של השליט המוסלמי הומאיון, שהוא אתר מורשת של אונסק"ו. נמשיך אל העיר החדשה ונבקר ב"ככר הנצחון", נצפה בארמון הנשיאות, ונראה את "שער הודו", יד הזכרון לחללי הודו במלחמת העולם הראשונה. לקראת ערב נבקר במקדש אקשרדהאם, ונשוט באגם שבו. ארוחת ערב ולינה בדלהי.  ארוחת ערב.
 
יום 3. דלהי, העיר החדשה,  ג'איפור
נתחיל את יומנו בסיור בעיר החדשה של דלהי. נבקר ב"ככר הניצחון" ונראה את מבני הממשל של הדמוקרטיה הגדולה בעולם, נתרשם  מ"שער הודו" ,המשמש כיד זיכרון לחיילים ההודים שנפלו במלחמת העולם הראשונה. נבקר בקבר הומאיון, אתר מורשת של אונסקו, שהוא קבר-הגן הראשון שנבנה בשנת 1570 בתת היבשת ההודית. אחרי הצהרים נצא בנסיעה לחבל רג'סטאן הציורי, ארצם של גיבורי המלחמה ההודים, לבירתו ג'איפור., העברה למלון  ארוחת ערב.
 
יום 4.  "העיר הורודה", ארמון הרוחות, סיור ריקשות, ג'איפור.
ערב: ביקור בקולנוע לחזות בסרט "בוליוודי"
לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור ב"עיר הוורודה", בירת רג'סטאן. אל מצודת אמבר. אל המצודה נגיע על גבי פילים (אם יתאפשר). לאחר הביקור המרתק, נעצור לתצפית על ארמון האגם וממנו אל ארמון המהאראג'ה של ראג'אסטאן. נבקר בצ'נדרה מאהאל ובמובאראק מאהאל שבארמון. נמשיך לביקור ב"ג'נטר מנטאר" מצפה הכוכבים ורוחות השמים שנבנה ע"י המהאראג'ה ג'אי סינג השני.  נמשיך לביקור בארמון הרוחות, המהווה אחד מסמליה של העיר. נבקר במפעל של הטבעת ציורים (BLOCK PRINTING) על בדים ונלמד על עבודתם. נסייר באחד משווקי העיר אליו נגיע במסע ריקשות מהנה , אם יתאפשר. לקראת ערב נחזור למלוננו להתארגנות ויציאה לחזות בסרט "בוליוודי" בבית הקולנוע המפורסם ה"ראג' מנדיר". הלינה בג'איפור    ארוחת ערב.
 
יום 5. ג'איפור :  ביקור בשוק החלב הפרחים, המקדש הוורוד, רנתאמבורי, ספארי בפארק
בשעת בוקר מוקדמת נשקים קום על מנת לחוות ביקור בשוק החלב והפרחים של ג'איפור. נמשיך לביקור במקדש הוורוד והמרהיב של גאלטאג'י, שנבנה באבן חול ורודה, ונראה יותר כארמון מאשר מקדש. בתום הסיור נצא בנסיעה  לרנתאמבורי וניכנס למלוננו. לאחר ההתארגנות  קצרה, נצא לסאפארי ג'ונגל בג'יפים בשמורה המקומית. נצפה בבעלי החיים והציפורים המאכלסים את השמורה, ואם יתמזל מזלנו נזכה לראות את הנמרים המקומיים. הלינה ברנתאמבורי. ארוחת ערב
 
יום 6. רנתאמבורי, פאתהפור סיקרי, אגרה: מצודת אגרה
לפנות בוקר, נצא לסיור  נוסף בפארק ונחזור למלון לארוחת הבוקר. לאחר ארוחת הבוקר נעזוב את המלון ונצא לנסיעה לכוון אגרה. בדרך, לאחר שנצא משטח ראג'אסטאן, וכשעה נסיעה לפני אגרה, נבקר בעיר העזובה והמרתקת, פאתהפור סיקרי, ונשמע את סיפורה. לאחר הביקור, נמשיך לאגרה. נבקר במצודת אגרה המרשימה ממנה נראה ממרחק את הטאג' מאהאל המפורסם, ואת נהר היאמונה שלמרגלותיו. ארוחת ערב ולינה באגרה.
 
יום 7. אגרה, טאג' מאהאל, דלהי, הארידיוור, רישיקש 
לאחר ארוחת הבוקר, נבקר באחד האתרים המפורסמים בעולם: מקדש הטאג' מאהאל שבנייתו הסתיימה ב 1652, אותו בנה השליט שאח ג'יהאן כמאוזוליאום לאשתו האהובה מומתאז. בתום הביקור המרהיב, נצא בנסיעה לדלהי. עם ההגעה לעיר, נעלה על הרכבת שתוביל אותנו להארדיוואר. עם ההגעה נעבור לאוטובוס שייקחנו אל רישיקש המפורסמת, היושבת על הנהר הקדוש, הגנגס. הלינה ברישיקש.   ארוחת ערב.
 
יום 8. רישיקש, שיעור יוגה ומדיטציה, המקדשים, מסיבת ריקודים
נפתח את היום בשיעור יוגה ומדיטציה  ולאחר מכן ארוחת בוקר במלון. מחוזקים ורעננים , נצא לסיור בעיר הקדושה, מרובת המקדשים. נבקר בלקסמן ג'וטה, ונסייר דרך שווקי העיר על גדות הנהר אל אשראם פארמארת' ניקטאם המפורסם, בו נצפה מאוחר יותר בתפילת הערב הססגונית והמיוחדת. ארוחת ערב ומסיבת ריקודים בבית מקומי. הלינה ברישיקש. ארוחת ערב.
 
יום 9. רישיקש, הארידוואר, אתרי הסגידה, רכבל למקדש מנסה דבי דלהי: מקדש אקשארדאם, כולל שייט
הבוקר נבקר באתרי הסגידה שעל הנהר, ליד הארידוואר, במיוחד בהארי-קי-פאורי ונטפס באמצעות רכבל למקדש מנסה דבי. נמשיך בדרכנו לדלהי. נבקר במקדש אקשארדאם, ונשוט בסירה, כשאנו חווים את אורח החיים בתקופה הודית. לינה בדלהי   ארוחת ערב.
 
יום 10. דלהי, טיסה לקטמנדו: סיור בעיר, סוואיאמבונאט
 לאחר ארוחת הבוקר נצא לשדה התעופה של דלהי לטיסה לקטמנדו, בירת נפאל. עם נחיתתנו נעבור למלוננו להתארגנות קצרה ונצא אחה"צ  לסיור בעיר: נראה את ככר דורבאר, על מקדשיה העתיקים וארמונותיה המהווים את ליבה של העיר. נבקר בהסטופה של סוואיאמבונאט הממוקמת על הגבעה אחד מהאתרים הבודהיסטים החשובים בנפאל  וחלק  מאתר מורשת עולמית. הלינה בקטמנדו.   ארוחת ערב.
 
יום 11. קטמנדו, ביקור בכפרים כולל שייט ורכבל, פוקארה  ערב: סיור לילה 
לאחר ארוחת הבוקר נצא אל ההימלאיה, לפוקארה. בדרך נבקר בכפרים הקטנים, נהנה משייט ונסיעה ברכבל. עם הגעתנו אל פוקארה. ניכנס למלוננו להתארגנות ומנוחה. בערב נצא ליהנות מהעיר המיוחדת ואגמיה בהם משתקפים הרי ההימלאיה. המראה מרהיב. לינה בפוקארה   ארוחת ערב.
 
יום 12. פוקארה, טרק בנאודנדה, מוזיאון ההרים   ערב: שייט על אגם פייוה
הבוקר נצא לנסיעה לנאודנדה, .משם נצא בטרק מהנה של כארבע שעות עם תצפיות נוף מהממות על ההימלאיה ועל עמק פוקארה מפסגת סאראנגקוט. לאחר מכן נבקר באחת האטרקציות המפורסמות של פוקארה, מוזיאון ההרים. בערב נערוך שייט מהנה על אגם פייווה. הלינה בפוקארה   ארוחת ערב.
 
יום 13. פוקארה, מפלי דאביס, גשר קיי סינג, מחנה פליטים טיבטים, קטמנדו
ערב: ביקור בשוק טאמל
בבוקר נצא לבקר את מפלי דאביס הנקראים פאטאלה צ'אנגו בשפה המקומית. המפלים מקבלים את מימיהם מהאגם פיווה, בו שטנו אתמול בערב. נבקר בגשר קי איי סינג, ובמחנה פליטים טיבטים. לאחר מכן נמשיך בדרכנו לקטמנדו. בערב נהנה מסיור  בשוק טאמל המפורסם. הלינה בקטמנדו. ארוחת ערב
 
יום 14. עמק קטמנדו: בודנאת, באקטאפור, בדגאון, מקדש פשופאטינאת - 
ערב מופע פולקלור מקומי
יום טיול נוסף בעמק קטמנדו. נסע מרחק קצר  לעיר המקדשים בודנאת. נבקר את הסטופה הענקית שלה, סביבה נמצאים בית האלה החיה, ובתי ה"לאמות", הכמרים הבודהיסטים. מבודנאת נצא לבאקטאפור. בדרך נבקר בבדגאון, בככר דורבאר ומקדש ניאטאפאלה, שנראה כפגודה ובה חמש קומות. נבקר במקדש פשופאטינאת, האתר הרביעי בחשיבותו למאמיני ועובדי האל ההודי שיווא,  אחד משלושת האלים הראשיים של האמונה ההינדית. נתרשם מהמקדש המשמש כאתר עליה לרגל ומוקד חשוב למאמינים. בערב: ארוחת ערב  ומופע פולקלור מקומי. הלינה בקטמנדו.
 
יום 15. קטמנדו, ת"א:
לאחר ארוחת הבוקר נצא לשדה התעופה לטיסה דרך יעד ביניים לת"א .

* הערה: במקרים מסוימים הטיסה חזרה ארצה תעשה דרך דלהי.
 • תאריכי יציאה:

  19.9.19 | 10.10.19 | 7.11.19

 • ביקורים באתרים:

  דלהי: העיר העתיקה: המבצר האדום, המסגד הגדול, סיור ריקשות דרך שווקיה הססגוניים, ראג'- גט"- העיר החדשה: ככר הנצחון, "שער הודו", קברו של הומאיון, מקדש אשקאדראם ושייט בסירה ג'איפור : ,העיר הורודה", מצודת אמבר,, תצפית על ארמון המהארג'ה של ראג'אסטאן, צ'נדרה מאהאל, "ג'נטר מנטאר" מצפה הכוכבים, "ארמון הרוחות", מופע הטבעת ציורים על בדים, מסע ריקשות, צפיה בסרט "בוליבוודי", ביקור בשוק החלב, והפרחים של ג'איפור, המקדש הורוד שנבנה מאבן חול אדומה. רנתאמבורי: סאפארי ג'ונגל בשמורה המקומית (ייחודי לנו) פאתהפור סיקרי: העיר העזובה אגרה: ביקור במצודת אגרה ממנה ניתן לחזור בטאג' מאהאל ונהר היאמונה. ביקור בטאג' מאהאל, רישיקש: שיעור יוגה ומדיטציה, סיור בעיר הקדושה ובמקדשיה, נבקר בלקסמן ג'וטה, שווקי העיר, אשראם פארמארת',, ארוחת ערב ומסיבת ריקודים. הארידוואר: אתרי הסגידה על הנהר, נעלה ברכבל למקדש מנסה דבי
  נפאל: קטמנדו: סיור בעיר, ככר דורבאר, המקדשים והארמונות, הסטופה של סוואיאמבונאט, הרי ההימלאיה, שוק טאמל המפורסם פוקארה: כולל ביקור בכפרים, שייט ורכבל. סיור לילה, נערוך סיור רגלי של כ 4 שעות עם תצפיות מהממות על ההימלאיה ועמק פוקארה מפסגת סאראנגקוט, מוזיאון ההרים, נערוך שייט על אגם פייווה ביקור במפלי דאביס, גשר קיי סינג, מחנה פליטים טיבטי עמק קטמנדו: עיר המקדשים בודנאת, באקטאפור, בדגאון, מקדש ניאטאפאלה, מקדש פשופאטינאת, ערב פולקלור מקומי.

 • הטיול כולל:

  • טיסות בינלאומיות הלוך ושוב לדלהי וטיסות פנים כמפורט בתכנית.
  • מלונות בדרגת תיירות ראשונה ו/או דה לוקס ( 4* / 5*)
  • אירוח על בסיס חצי פנסיון (למעט ימי הטיסה המבוסס על ארוחת בוקר בלבד)
  • מדריך ישראלי מומחה לאזור
  • סיורים בהתאם לתוכנית הטיול כולל דמי כניסות לאתרים השונים
  • מדריכים מקומיים דוברי אנגלית
  • בילויים בערבים כמפורט בתוכנית הטיול
  • אוטובוס תיירים ממוזג ונוח
  • מיסי נמל, בטחון ודלק בארץ ובחו"ל (נכון ליום 1.11.18)
  • תשר לנותני השירותים בחו"ל

 • הטיול אינו כולל:

  • תוספת לחדר יחיד
  • ביטוחים מכל סוג שהוא. ניתן לרכוש ביטוח מתאים במשרדנו.
  • טיפים למלווה הקבוצה הישראלי, נהוג לשלם סך של 4$ ליום לנוסע
  • כל פרט שלא צוין תחת הסעיף המחיר כולל
  • הערה: דרושה אשרת כנסיה להודו !

 • תנאים ודמי ביטול:

  לאחר קבלת טופס הרישום והמקדמה ע"ס 300$ (השתתפות בטיול) גובה דמי הביטול כדלקמן:
  עד 30 ימים לפני יציאת הטיול - 75$ לנוסע
  21-29 ימים לפני יציאת הטיול - 30% מערך הטיול + 75$ לנוסע
  11-20 ימים לפני יציאת הטיול - 50% מערך הטיול +75$ לנוסע
  10-6 ימים לפני יציאת הטיול - 80% מערך הטיול + 75$ לנוסע
  5 ימים לפני יציאת הטיול - 100% מערך הטיול

טיולים מאורגנים דלהי

טיול מאורגן להודו ונפאל

19.09 - 03.10
טיול מאורגן להודו ונאפל
14  לילות חצי פנסיון
טיולים מאורגנים דלהי

טיול מאורגן להודו ונפאל

10.10 - 24.10
טיול מאורגן להודו ונאפל
14  לילות חצי פנסיון
טיולים מאורגנים דלהי

טיול מאורגן להודו ונפאל

07.11 - 21.11
טיול מאורגן להודו ונאפל
14  לילות חצי פנסיון