טיול מאורגן לסין - 15 יום

טיול מאורגן לסין 15 ימים

חצי פנסיון - ימי סיור מלאים -בילויים בערבים -בתי מלון איכותיים -ללא סיורי בחירה -קבוצות של עד 35 איש.

מסלול הטיול

יום 1  - ת"א – תל אביב - בייג'ינג
ניפגש בנמל התעופה בן גוריון  ונמריא בטיסה ישירה לתחנתנו הראשונה בסין בייג'ינג.
 
יום 2 - בייג'ינג – ארמון הקיץ - שייט  בסירות  הדרקון  על אגם קונמינג 
ננחת בשעות הצהרים בבייג'ינג, לאחר התארגנות, נצא לסיור ראשוני בבירת סין.  נערוך ביקור בארמון הקיץ שבו מבנים היסטוריים ונערוך שייט על אגם קונמינג בסירות הדרקון (באם תופעל). בתום הסיור, העברה למלון בבייג'ינג. 
 
יום 3 - בייג'ינג - החומה הגדולה - קברי שושלת מינג - דרך הרוחות  
לאחר ארוחת הבוקר, נצא לביקור באחד משבעת פלאי תבל - החומה הסינית בת למעלה מ 2,200 שנה שנבנתה על מנת להגן על הקיסרות הסינית. נמשיך לביקור בקברי קיסרי שושלת מינג ובדרך הרוחות. אח"כ  ניסע  ונראה את  הכפר האולימפי ואצטדיון "קן הציפור" אשר שימש את האולימפיאדה שנערכה בבייג'ינג ב- 2008. לאחר ארוחת הערב, נצא לצפות במופע מסכת הזהב המשלב אומנויות סיניות מרהיבות עם אפקטים ייחודיים ומדהימים .     
  
יום 4  - בייג'ינג - כיכר טיאנאנמן - העיר האסורה - גבעת הפחם 
לאחר ארוחת הבוקר, נצא לביקור בכיכר טיאנאנמן - שהיא אחת מהגדולות בכיכרות תבל ונראה את המאוזוליאום של מאו צה - טונג ונבקר באנדרטת הגיבורים שבכיכר. נמשיך לאחד מהמקומות החשובים בעיר בה נמצא הארמון הקיסרי המרשים.  נצפה על העיר האסורה ממרומי גבעת הפחם בסופו של יום נבקר מכון רפואה סיני מסורתי. 
 
יום 5 -  סיור ריקשות - שיאן                                             
לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור ריקשות באזור החוטונגים של בייג'ינג. בתום הסיור ניסע לתחנת הרכבת וניסע ברכבת המהירה לתחנתנו הבאה שיאן. העברה למלון בשיאן.  
 
יום 6 - שיאן - חיילי הטרה קוטה - הרובע המוסלמי - ביקור במרכז שושלת טאנג 
לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור באתר לוחמי ה"טרה קוטה", אחד האתרים הארכיאולוגים החשובים בעולם קברו של הקיסר צ'ין שה חואנג וצבא חיילי הטרה קוטה שבמתחם הקבר.
מדובר באוסף של כ - 6,000 פסלים מחמר בדמויות לוחמים בגודל אנושי על כלי נשקם וסוסיהם, שנקברו יחד עם הקיסר במאה ה- 3 לפני הספירה על מנת להגן על הקיסר בגלגולו הבא. 
נבקר בבית החרושת המייצר את הפסלים. נבקר ברובע המוסלמי ונראה את המסגד הגדול הבנוי בסגנון סיני. נסייר ברחובות העיר ובשוק המיוחד. בערב: ביקור במרכז המשוחזר של שושלת טאנג ונצפה במופע המים של המזרקה הגדולה בעולם. 
 
יום 7 - שיאן - פגודת אווז הבר הגדולה - טיסה לגווילין - מערת חליל הסוף 
היום נצא לסיור בשיאן, נראה את פגודת אווז הבר הגדולה - מקור הבודהיזם בסין. לאחר הסיור, 
העברה לנמל התעופה וטיסה לגווילין. לאחר הנחיתה, נעלה לגבעת פובו לתצפית  מרהיבה של העיר. נצפה על גבעת חדק הפיל ונבקר במערת נטיפים "חליל-הסוף". בסיומו של יום, העברה למלון בגווילין.
 
יום 8- אזור גווילין -  רכבל להר יאהו    בערב: דייג באמצעות קורמורנים  
לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור באזור גווילין, נעלה ברכבל להר יאהו לתצפית מדהימה על האזור ונלמד על אופן ייצורם של הפנינים המתורבתות. בערב: נצא לצפות בדייג באמצעות קורמורנים.
 
יום 9 - גווילין - שייט על נהר הלי - יאנג שואו - בערב: מופע המרהיב אימפרשיין 
אזור גווילין נחשב לאחד מאזורי הטבע היפים ביותר בעולם ומאזורי הטבע היפים בסין. 
נשוט בנהר לי המפורסם, בו שטים דייגים בסירות הסאמפן, נראה את המצוקים המרהיבים והפסגות המוריקות המכוסות בערפל. בתום השייט  נסייר במדרחוב התוסס של יאנג שואו. נהנה ממראות הרחוב המערבי. ערב: נחזה במופע אימפרשן, המופע המפורסם והמדהים בבמה הגדולה בעולם ובו משתתפים למעלה מ 600 ניצבים, חיות, סירות ועוד. בתום המופע, נחזור למלוננו בגווילין.
 
יום 10- גווילין - טראסות האורז לונג שאן - שבטי המיעוטים - שנגחאי 
את היום נקדיש לביקור במחוז שבטי גואנגשי. נתרשם מטראסות האורז בלונג שאן ונבקר בכפר פינג-אן של בני שבט הג'ואנג. ניסע בדרכים מתפתלות ונפגוש את מיעוטי השבטים השונים (מותנה בשעת הטיסה). בשעות הערב העברה לנמל התעופה וטיסה לשנגחאי. לאחר הנחיתה העברה למלון בשנגחאי.
 
יום 11- שנגחאי - גני יואן - צ'יינה טאון - הגטו היהודי - הרובע הצרפתי    
לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסיור בשנגחאי ובאתריה. נתחיל בביקור בגני יואן, פינות החמד מהיפות ביותר בעיר הכוללים פגודות מקסימות, גשרים ומקדשים שביניהם שוחים דגי זהב. 
נמשיך בביקור בצ'ינה טאון הציורי, הגטו היהודי של שנגחאי כולל בית הכנסת "אוהל משה" שכיום משמש כמוזיאון לתולדות הקהילה היהודית הגדולה במזרח הרחוק. נבקר בסמטאות הרובע היהודי, נמשיך לביקור במדרחוב המפורסם - ננג'ין ובונד. בערב: ביקור במופע אקרובטיקה. 
 
יום 12- מוזיאון שנגחאי - ז'וז'ואנג - שייט בתעלות 
לאחר ארוחת הבוקר,  נצא לביקור במוזיאון שנגחאי המודרני. בסיומו של הביקור, ניסע לעיירת המים העתיקה  ז'וז'ואנג , הנחשבת לאחת ערי המים היפות בסין. נשוט להנאתנו בתעלות העיירה ונסייר בשווקיה.
 
יום 13 -  שנחגחאי- גן הלבלר הצנוע - התעלה הגדולה - גשר מרקו פולו 
לאחר ארוחת בוקר נצא לסיור בעיר הגנים סוג'ואו אותה כינה מרקו פולו כ" ונציה של המזרח". 
העיר ידועה באיכות בדי המשי שלה. נבקר בגן הלבלר הצנוע נלמד על אמנות הגינון הסינית. 
נבקר בתעלה הגדולה - שהיא התעלה המלאכותית הארוכה בעולם ואורכה כ- 1,800 ק"מ, נראה את גשר מרקו פולו, נלמד את סודות המלאכה העדינה של תעשיית המשי המפורסמת של סין.
העברה למלון בסוג'ואו ערב: נבקר במדרחוב המפורסם. 
 
ימים 14- 15 - נסיעה ברכבת "הבולט הסינית" ל-בייג'ינג - מקדש השמים 
בשעות הבוקר, העברה לתחנת הרכבת של סוג'ואו ו"נטוס" ברכבת ה"בולט" הנעה במהירות של מעל 300 קמ"ש לבייג'ינג.  נבקר במקדש השמיים מקום תפילתם בעבר של קיסרי סין. מלאי חוויות ורשמים נשים פעמינו לנמל התעופה ממנו נמריא חזרה ארצה. נחיתה בנמל התעופה בן גוריון בשעות הבוקר של היום ה-15.
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים