טיולים מאורגנים לסין לבחירתכם:

טיול מאורגן לסין - 12 ימים

טיול מאורגן לסין - 12 ימים

כולל ביקור בהרי לאנג יה, גשר הזכוכית
ודאטונג, שיאן, האנגשאו
למסלול הטיול הקליקו
טיול מאורגן לסין המלכותית - 15 ימים

טיול מאורגן לסין המלכותית - 15 ימים

כולל הנגשאו, גשר הזכוכית והר לאנג-יה
למסלול הטיול הקליקו
טיול מאורגן לסין כולל סצ'ואן - 17 ימים

טיול מאורגן לסין כולל סצ'ואן - 17 ימים

המסלול המקיף 17 ימים
כולל חבל סצ'ואן וגשר הזכוכית
למסלול הטיול הקליקו
טיול מאורגן לסין - 15 ימים

טיול מאורגן לסין - שומרי מסורת

כולל ביקור בהנגשאו וגשר הזכוכית
למסלול הטיול הקליקו

טיולים מאורגנים לסין עם סאן דור הולידייס

המדינה השלישית בעולם –  כמעט בגודלה של יבשת אירופה עשירה ומגוונת מאוד, הן בפלאי הטבע שלה, ההיסטוריה, התרבות והן בתעשייה ובמסחר.
אין ספק שטיול וביקור בסין, מצריך חשיבה ותכנון מוקדם. הארץ הענקית והרב גונית נפתחה לתיירות מאוחר יחסית ובחלק מהאתרים התשתיות ודרכי הגישה יכולים להיות מאתגרים, כמו כן השפה עדיין מהווה קושי בתקשורת עם המקומיים. סין מתפתחת במהירות. הנוף האורבני והכפרי משתנים ללא היכר ולצד מבנים ישנים ומסורתיים צומחים גורדי שחקים. גן עדן של טבע ויעד מושלם לחובבי הקניות. הדרך הטובה והמומלצת ביותר לטייל בסין היא בטיול מאורגן.
סאן דור הולידייס מציעה 3 מסלולי טיול לסין במחירים משתלמים ואטרקטיביים. תוכלו לבחור את המסלול והתקופה המתאימה לכם. מסלולים עשירים, מאורגנים בקפידה עם אתרים ייחודים רק לנו, ולא פחות חשוב: האווירה והאיכות - קבוצה קטנה בליווי מדריך מומחה לאזור. 
 
טיולים מאורגנים לסין כל השנה
לפני שתחליטו באיזו חברה לנסוע, אנו מזמינים אתכם להשוות את מסלולי הטיול, התוכן, האתרים, מופעים וכו' הכלולים אצלנו ולהיווכח בעצמכם! אצלנו רואים יותר, מקבלים יותר ומשלמים פחות.

אז מה מיוחד אצלנו ? 
 
טיול לסין - 12  ימים - קצר ולעניין, עם זרקור לאתרים החשובים:
ייחודי לסאן דור הוליידיס: ביקור בגשר הזכוכית, מהארוכים והגבוהים בעולם עם נוף עוצר נשימה! סיור בהרי לאנג יה ותצפית על המקדשים התלויים בצלע ההר, הפארק הזואולוגי והמערות הבודהיסטיות המרהיבות, שיאן וחיילי הטרה קוטה, הנגשאו ועוד..
 
טיול לסין המלכותית - 15 ימים' מה ייחודי אצלנו:
ביקור בגשר הזכוכית בהרי לאנג יה, שוק האוכל הלילי  של בייג'ינג - ואנג פו ג'ינג, מופע "מסכת הזהב", סיור ריקשות בבייג'ינג ועוד.. 
 
הטיול המקיף לסין - 17 ימים: 
בנוסף לכל האטרקציות המובילות הכלולות במסלול הקלאסי, הוספנו את הביקור בחבל סצ'ואן, המשלים את הטיול המרתק לסין הכולל את: מרכז חקר דובי הפנדה, מפעל ההשקיה הגדול והעתיק בדוג'יאנגיאן, הרכבל בהר האמי ועוד.
 
הטיולים שלנו מתאימים לכל גיל. תוכנית טיול מלאה ועשירה ללא סיורי בחירה או ימים חופשיים. בהדרכת אנשי מקצוע מובילים בתחומם ומומחים ליעד. 
 
הטיולים השווים ביותר - מה אתם מקבלים:
כל הטיולים שלנו מתוכננים בקפידה מבחינה לוגיסטית וחווייתית. לינה במלונות איכותיים, ימי טיול  על בסיס חצי פנסיון, אוטובוסים מפוארים וממוזגים, מטיילים בקבוצה קטנה 25-30 אנשים. תוכנית מלאה ועשירה הכוללת בילויים בערבים ומופעים.  טיסות ישירות של אל על או היינאן. טיסות פנים ונסיעה ברכבת המהירה.
 
תנאי תשלום נוחים:
אנו מאפשרים עד 10 תשלומים ללא ריבית. הנחות למחזיקי כרטיסי אשראי ומועדוני צרכנות שונים כגון: אשמורת, תמורה וקרנות השוטרים
נשמח לענות על כל שאלה ולהתאים את המסלול  עבורכם גם בטלפון 03-6213500
 
ועכשיו חדש! גם לשומרי מסורת. הטיולים המיוחדים שלנו למזרח עם מבשלת צמודה! אוכל כשר ומסלול מותאם בווייטנאם וקמבודיה 19 יום וסין – 15יום .