טיול מאורגן לסין - 12 יום

טיול מאורגן לסין 12 ימים

חצי פנסיון -ימי סיור מלאים-כולל הפארק הגאולוגי לאנג-יה -בילויים בערבים-בתי מלון איכותיים -ללא סיורי בחירה-קבוצות של עד 35 איש.

מסלול הטיול

יום 1 - ת"א - בייג'ינג- טיסה לבייג'ינג
ניפגש בנמל התעופה בן גוריון ונמריא בטיסה ישירה בחברת התעופה אל-על לתחנתנו הראשונה בסין בייג'ינג.
 
יום 2  - בייג'ינג - ארמון הקיץ - ארוחת ברווז פקין
ננחת בשעות הצהרים בבייג'ינג. לאחר התארגנות, נצא לסיור ראשוני בעיר ונערוך סיור בארמון הקיץ אשר שימש את הקיסרים הסינים כמקום נופש והתרגעות. אח"כ ניסע נהנה מארוחת ברווז פקין טעימה ובסיומה, ניסע למלוננו בבייג'ינג.
 
יום 3 - בייג'ינג - החומה הגדולה - דרך הרוחות - תצפית על הכפר האולימפי 
לאחר ארוחת הבוקר, נצא לביקור באחד משבעת פלאי תבל - החומה הסינית בת למעלה מ 2,200 שנה שנבנתה על מנת להגן על הקייסרות הסינית. נמשיך לביקור בקברי קיסרי שושלת מינג בדרך הרוחות אשר בעמק המלכים. אח"כ, ניסע לתצפית על הכפר האולימפי ואצטדיון "קן הציפור". ששימש כאתר המשחקים האולימפיים בשנת 2008. בערב:  מופע מסכת הזהב מהאומנויות הסיניות המרהיבות עם אפקטים ייחודיים ומדהימים  הנקרא מופע מסכת הזהב. 
 
יום 4 -בייג'ינג - סיור בעיר - כיכר השלום השמיימי (טיאנאנמן) - העיר האסורה 
לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסיור בכיכר טיאנאנמן, אחת מהכיכרות הגדולות בעולם. 
נתרשם מהמאוזוליאום הענק של מאו צה טונג ונראה את אנדרטת הגיבורים בכיכר. נמשיך לכיוון העיר האסורה  ונתרשם מייחודו של המקום. לאחר הביקור ,נעלה לתצפית על העיר האסורה ממרום גבעת הפחם הצופה על העיר ועל האגם הצפוני. נמשיך ככל שיותיר הזמן לביקור במכון לרפואה הסינית המסורתית בת כחמשת אלפי שנים. 
 
יום 5 - בייג'ינג - רכבת להרי לאנג יה - גשר הזכוכית - רכבת לבייג'ינג
הבוקר, ניסע ברכבת המהירה לכיוון הרי לאנג יה, אחד הפארקים הגיאולוגים הלאומים של סין במחוז Xinning,. פארק עצום עם יותר מ 60 נקודות תצפית  נוף ביניהם המפורסם ביותר הם נתיב טיאניי (Tianyi) ופיסגת צ'ילי. בהגיענו, ניסע לפארק ונצא להליכה על גשר הזכוכית הנמתח מעל לעמק מרהיב בין ההרים המרשימים. לאחר הביקור, נשוב עם הרכבת המהירה חזרה למלוננו בבייג'ינג. 
 
יום 6 - בייג'ינג - הוניואן - המקדש התלוי - דאטונג -  סיור ערב
לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסיור מיוחד בהוניואן , מחוז בחבל דאטונג. נבקר במקדש התלוי על צלע הר בגובה של כאלף מ' הצופה לעמק שמתחתיו. המקדש מהווה נקודת משיכה לצליינים ומבקרים רבים ומייצג  את שלושת דרכי החשיבה בסין: קונפוציוס, לאו צה, ובודהה. לאחר חוויה מיוחדת זו, ניסע לעיר דאטונג ונסייר בעיר העתיקה העברה למלון בדאוטונג. . ערב: סיור לילה בדאטונג. 
 
יום 7- דאטונג - מערות בודהיסטיות יונגאנג - מוזיאון מחוז שאנסי - העיר טאיואן 
לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור מרשים בין אלפי פסלים במערות יונגאנג, המייצגים את התורה הבודהיסטית בת 2500 שנים. לאחר מכן, ניסע לעיר הבירה טאיואן של מחוז שאנשי. נבקר במוזיאון המחוז שהוא הגדול ביותר ובניין התרבות במחוז שאנשי. המוזיאון הוא ביתם של כ - 400,000 שרידים תרבותיים ו - 110 אלף ספרים ישנים. בתום סיור מעניין ומרתק, העברה למלון בטאיואן. ערב: סיור בעיר
 
יום 8 - טאיואן - טיסה לשנגחאי - גני יו - הרובע הסיני - הרובע היהודי - הרובע הצרפתי 
עם בוקר, העברה לשדה התעופה של טאיואן ממנה נטוס לשנגחאי. לאחר הנחיתה, נצא לסיור בגני יו המשמשים דוגמה קלאסית לפאר הגנים הסינים.נבקר ברובע הסיני הצמוד לגנים על המבנים בסגנון הסיני העתיק שבו, נבקר ברובע היהודי ונלמד על ייחודו, נמשיך לביקור ברובע הצרפתי ששימש את נציגי הממשל הצרפתי כאחת הקולוניות שכבשו את סין ולסיומו של יום נגיע לביקור במדרחוב ננג'ינג העשיר בבתי כלבו, חנויות, מסעדות, בתי קפה וגורדי שחקים. בתום הסיור, העברה למלון בשנחאי.
 
יום 9  מוזיאון שנגחאי - עיירת המים זהו ז'יא ז'יאו - שייט - מופע אקרובטיקה
הבוקר נצא לביקור במוזיאון העיר שנגחאי המרשים. נתרשם מהמוצגים הרבים המספרים את סיפור תרבותה של סין. לאחר הביקור, נשים פעמינו לעיירת המים זהו ז'יא ז'יאו (zhujiajiao) לסיור בסמטאות עם הדוכנים וההיצע המקומי סביב תעלות המים שעליהם נשוט בסירות מקומיות. 
לאחר הביקור בעיירה, ניסע חזרה לשנגחאי בערב: נצא לחזות במופע אקרובטיקה מרשים 
 
יום 10 -  שנגחאי - סוג'ו - גן סיני - גשר מרקו פולו - מפעל לייצור משי  
לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לעיר הגנים והתעלות סוג'ו. עיר עתיקה על גדת התעלה הגדולה המחברת בין נהר היאנג צה בדרום לנהר הצהוב בצפו. העיר ידועה במוצרי המשי המשובחים שלה ובגנים הקלאסיים. נבקר באחד הגנים הידועים כגן הלבלר הצנוע וכן במפעל/מוזיאון לייצור המשי המובחר ששימש את האצולה והקיסרות הסינית במשך דורות. בערב: סיור במדרחוב הססגוני של העיר. לאחר סיור הערב, העברה למלוננו בסוג'ו.
 
ימים 11-12: סוג'ו - רכבת "הבולט המהירה"  לבייג'ינג - מקדש השמים 
עם בוקר, העברה לתחנת הרכבת בשנגחאי ונסיעה ברכבת המהירה והחדשה הנוסעת במהירות העולה על 300 קמ"ש לבייג'ינג. עם ההגעה, ניסע לבקר את מקדש השמים בן כשש מאות שנים ונבנה בסגנון מונגולי. נלמד ונשמע את סיפור המקום. לאחר הביקור, נחזור למרכז העיר להשלמת קניות וסידורים אחרונים.  אחה"צ, מלאי חוויות ורשמים ,נשים פעמינו לנמל התעופה ממנו נמריא חזרה ארצה. נחיתה בנמל התעופה בן גוריון בשעות הבוקר המוקדמות של היום ה-12.
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים