הוסף עוד טיסה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.
* בחירת הרכב נוסעים בחבילת טוס וסע זמינה לאחר החיפוש.

דילים לחו"ל ברגע האחרון עם סאן דור הולדייס

טיסות וחבילות נופש ברגע האחרון במחירים אטרקטיביים

דילים לחו"ל ברגע האחרון עם סאן דור הולידייס

חבילות נופש ברגע האחרון במחירים של הדקה ה- 90 עם סאן דור הולדייס. דילים לחו"ל ברגע האחרון למגוון רחב של יעדים ובמחירים שאסור לפספס. הזמינו את הדיל בשבילכםותתחילו לחסוך!
 
אם אתם מהירי החלטה ומחפשים חופשה ברגע האחרון, הגעתם למקום הנכון. באתר של סאן דור הולידייס ריכזנו עבורכם את הדילים הטובים ביותר עבור טיסות, חבילות נופש ודילים של הרגע האחרון. חופשות ומבצעים של הדקה ה 90 הן פתרון נפלא למי שמחפש חופשה במחיר "מציאה" ולמי שיכול להרשות לעצמו לדחות את בחירת היעד, הטיסה או המלון ממש עד רגע לפני הנסיעה לחופשה.
בואו ננסה להבין איך עובד עולם המחירים של הרגע האחרון ומהן היתרונות והחסרונות של חופשות הרגע האחרון.
מחירים זולים של הרגע האחרון תוכלו בדרך כלל למצוא בטיסות ובחבילות המבוססות על טיסות שכר (טיסות צ'רטר). בטיסות סדירות מחירי של הרגע האחרון היא תופעה שכמעט ולא קיימת. חברות תעופה סדירות יעדיפו להוציא טיסה עם מושבים ריקים מאשר להוריד מחירים על מנת למנוע קניבליזציה של המחירים, דבר שיפגע וישנה את התנהגות שוק מחירי הטיסות. בטיסות סדירות בדרך כלל התופעה היא הפוכה, את המחירים הזולים ביותר תוכלו להזמין מספר רב של חודשים מראש. ספקי שכר מתייחסים למושב אליו התחייבו כאל עגבנייה בשוק ולכן יורידו את המחיר עד למחיר הפסד על מנת לא לזרוק את המושב לפח. איך זה עובד - חברות התיירות (ספקי טיסות השכר) השונות מתחייבות על מושבים בטיסות ליעדים שונים, בחלק מהיעדים אותן חברות מתחייבות גם על חדרים במלונות. כאשר מתקרב מועד הטיסה, במידה שלא נמכרו רב המושבים להם התחייבה חברת התיירות, יעדיפו אותן חברות למכור את המושבים הריקים במחירים מוזלים. כאשר נותרו מושבים ריקים בשלושת הימים לפני הטיסה תוכלו למצוא מקרים בהם נמכרים מושבים במחירי רצפה המהווים מחירי הפסד עבור החברה שקנתה את המושב במחיר גבוה בהרבה מהמחיר שבו היא מוכרת אותו יומיים שלושה לפני יציאת הטיסה.

אז מה הן היתרונות והחסרונות בהזמנה של חופשות וטיסות ברגע האחרון:
כאשר מדובר בחבילות נופש המבוססות על טיסות שכר, את המחירים הזולים ביותר תמצאו ברגע האחרון, אך קחו בחשבון שתצטרכו להיות גמישים, לעולם אין לצפות על איזה יעדים יוצעו במחירי הרגע האחרון, בדרך כלל לא תוכלו לבחור את המלון המועדף עליכם וגם לא את מועד הטיסה והחזרה המדוייקים. למעשה מי שמעדיף חופשה במחירים הנמוכים של הדקה האחרונה מוותר על האפשרות לבחור את היעד, המועד המדוייק של החופשה והמלון המועדף אך מנגד הוא זוכה למחיר מאוד נמוך בעבור מה שמוצע למכירה.
לסיכום – חופשות של הרגע האחרון הן פתרון נפלא לכל מי שמחפש דיל במחיר נמוך ולמי שיכול להרשות לעצמו להיות ספונטני בנוגע לבחירת היעד, המלון ומועד החופשה. בעונות השיא בעיקר בחודשי הקיץ קשה להסתמך על מבצעים של הרגע האחרון ויש סיכוי סביר שמי שהמתין עד הרגע האחרון יתאכזב ולא ימצא חופשה מתאימה.