דילים לחגים בחו"ל - מגוון מבצעים יתעדכנו לקראת ראש השנה וסוכות

* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

דילים לראש השנה בחו"ל

מבצעים לחו"ל בראש השנה - טיסות וחבילות לחופשה חגים רומנטית, לצעירים או לכל המשפחה

דילים לסוכות בחו"ל

מבצעים לחו"ל בסוכות - טיסות וחבילות לחופשה חגים רומנטית, לצעירים או לכל המשפחה

טיולים מאורגנים בחגים

תקופת החגים זה הזמן המושלם לצאת לטיול מאורגן - הקדימו להזמין

דילים לחגים בחו"ל במחירים מיוחדים

חגי תשרי הם תקופה מצויינת לצאת לחופשה בחו"ל. באתר של סאן דור הולידייס ריכזנו עבורכם חבילות נופש ודילים לחגים לחו"ל, ליעדים שונים ומגוונים.
ישראלים רבים מנצלים את תקופת החגים לחופשה בחו"ל, ישנם המעדיפים לצאת לחופשה קצרה וליעדים קרובים אך ישנם גם כאלו המנצלים את תקופת החגים לנסיעה של תקופה ממושכת של שבועיים שלושה וליעדים רחוקים יותר. חברות התיירות מצעיות דילים לראש השנה בחו"ל ודילים לסוכות בחו"ל על מנת לנצל את ימי החג בצורה הטובה ביותר. תוכלו לבחור בין חופשה קצרה לבין דילים לסוכות לחו"ל למשך כל ימי החג וחול המועד.

היתרונות לחופשה ונופש בחגים
מבחינת ימי חופשה, תקופת החגים יוצרת רצף של ימים בהם לא עובדים. ערבי החג, ימי החג, סופי השבוע והגשרים ביניהם יוצרים רצף של ימים בהם לא עובדים בהרבה מקומות. חברות רבות סוגרות באופן יזום את מקומות העבודה וכך נוצרת עבור ישראלים רבים, הזדמנות לצאת לחופשה ללא ניצול של ימי החופשה הצבורים להם.
מבחינת עונת השנה, סוף חודש ספטמבר ותחילת חודש אוקטובר, בהם בדרך כלל חלים חגי תשרי, הם תקופה נהדרת לביקור ביעדים רבים. באזור אגן הים התיכון ספטמבר אוקטובר הם חודשים שבהם שורר מזג אוויר נעים ונוח. באוקטובר, בערבים יכול להיות מעט קריר וביעדי נופש בהם החופשה מבוססת על ים ובריכה יכול להיות קצת קריר. ביעדי אירופה ומזרח אירופה מזג האוויר נוח בתקופה זו, לפני החורף, הגשם, השלג והקור הגדול.
בנוסף לכל אלו, עונת החגים שלנו נופלת על תקופה בה כבר הסתיימה עונת התיירות העמוסה של חודשי הקיץ יולי ואוגוסט. נקודה זו מאפשר להנות ממיעוט התיירים וחוסר הצפיפות ברב המקומות בהם תבקרו.
חברות תיירות רבות מפעילות טיסות שכר וחבילות נופש בתקופת החגים למגוון יעדים כולל ליעדי הנופש של הקיץ. מיד לאחר החגים נסגרים חלק מיעדי הקיץ, בעיקר באגן הים התיכון ונפתחים מחדש באביב הבא. יעדי נופש רבים באיי יוון נסגרים במהלך חודשי הסתיו והחורף ולכן עונת החגים היא ההזדמנות האחרונה להנות מאותם יעדים, לפני בוא החורף. צוות סאן דור הולידייס ישמח לעמוד לרשותכם ולעזור לכם למצוא את החופשה והיעד המתאימים לכם בחגים הקרובים. באתר שלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של דילים ואף להיעזר במנוע החיפוש על מנת למצוא את היעד והתאריכים המועדפים לכם.
יעדים מומלצים לחופשה בחו"ל